به وب سایت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی قم خوش آمدید. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این سایت، از جانب  کاربران دریافت می گردد.

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

 ما ممکن است این اطلاعات را از شما دریافت نماییم:

         • اطلاعات مرتبط با انجام فرایند گزینش  

•           مشخصات مخاطب

•           اطلاعات تماس از جمله آدرس

•           اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌ رسانی

 
با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/‏۱۲/‏۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نمایداطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا جهت انجام خدمات مربوطه مورد استفاده قرار می گیرند .

 امنیت اطلاعات :

متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین نماییم برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.

پیوند به سایت‌های دیگر:

تارنمای ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از تارنمای ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این  سایت‌ها می بایست به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه فرمایید.